Slide S-ION Wsparcie szpitali w walce z Covid-19 W związku z obecną globalną sytuacją związaną z pandemią i COVID-19 oraz jej horrendalnym wpływem na nasze codzienne życie, firma WEISSER AUTOMATION SRL zdecydowała się na ścisłą współpracę z podmiotem medycznym ZALIM MEDICA SA w celu dalszego rozwijania synergii rozwoju biznesu, zapewniając jednocześnie nowe rozwiązanie do ochrony zdrowia obywateli Europy.
Wzajemna współpraca przyniesie szereg korzyści przede wszystkim dla naszego środowiska, naszych klientów i społeczeństwa w Unii Europejskiej. Ponieważ obie firmy działają w swoich specyficznych obszarach, podczas gdy Weisser Automation SRL jest szczególnie znane ze swojego doświadczenia w sektorze technologii i automatyki przemysłowej, Zalim Medica S.A. zapewnia kilkuletnie know-how w sektorze medycznym (diagnostyka i rozwiązania medyczne oraz wsparcie).
Razem chcemy stworzyć solidny podmiot ze strategią i wszechstronnym zaangażowaniem w problemy, ż opieki zdrowotnej wraz z kontinuum zdrowotnym, a jednocześnie będziemy dostarczać innowacje dla zdrowia konsumentów rozwiązania technologiczne , zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną globalną sytuację związaną z COVID-19.
Patrząc w przyszłość, rok 2021 i dalsze , zdecydowaliśmy się wejść na rynek nowych i innowacyjnych produktów, które zabezpieczą i ochronią nasze życie przed obecnymi wirusami, ale także przed potencjalnymi przyszłymi wyzwaniami zdrowotnymi.
W wyniku współpracy zarówno WEISSER AUTOMATION SRL i ZALIM MEDICA SA zostały wyłącznym dystrybutorem na Europę urządzenia medycznego S-ION, które zostało zaprojektowane tylko w jednym celu, jakim jest zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii w naszym codziennym życiu. Zmotywowani naszym celem, jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie wprowadzić nasz produkt na rynek UE, dostarczając jednocześnie znaczące, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które spełniają zadanie ograniczenia transmisji wirusa dobie obecnej globalnej pandemii.
Dzięki naszemu nowemu podejściu biznesowemu staramy się działać odpowiedzialnie i w sposób zrównoważony, wykorzystując nasze zasoby do maksymalizacji tworzenia wartości dla obu firm. Wierząc, że opieka zdrowotna w tych niezwykłych dniach powinna być elastyczna, wydajna i skuteczna, staramy się w ten sposób spełnić oczekiwania naszych klientów, konsumentów i pacjentów, wspierając ich potrzeby i dbając o ich życie w czasie rzeczywistym.
Dlatego, aby sprostać obecnej sytuacji, zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek nowe produkty, takie jak folia z nano-miedzią S-ION i inteligentne bramy do dezynfekcyjne, gdzie w przypadku obu produktów głównym celem jest zapobieganie transmisji wirusów i bakterii.
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ